Ubytování na mušově - Dyje 5

Ubytování v okolí Mušova – Dyje 5 v penzionech je ta správná volba pro rybáře. Naše nabídka penzionů v okolí mušova, převážně se jedná o ubytování v Pavlově, Strachotíně, Věstonicích nebo Šakvicích. Každá obec má své kouzlo nejen pro ubytování a rybaření. Pokud jedete rybařit na Dyji 5, určitě si vyberte ubytování co nejblíže k lovnému místu. Nezapomeňte, že z prostor Yacht clubu je rybolov zakázaný. Vybrali jsme proto k ubytování rybáři oblíbené obce, mezi které patří již zmíněný Pavlov, Věstonice, Strachotín nebo třeba Šakvice.

Dyje 5 je rybáři velice oblíbený revír, ale pozor, jedná se o těžkou vodu, která je pro zkušené rybáře. A to jak technikou rybolovu ta povětrnostními podmínkama, kde ja se říká je možné za jeden den zažít všechna 4 roční období.

Dyje 5

Ubytování připravujeme

Rybaření mušov

Server s obsahem pro rybáře. Mušov je jedním z nejnavštěvovanějších revírů na Jižní moravě. Rybáři vyhledávaná lokalita, kam se sjíždí celá republika a nejen to. Pořádají se zde i světové závody. O trofejní úlovky zde není nouze.

MUŠOVSKO.CZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram