Zákaz bivakování a rozdělávání ohně z pohledu obce Brod nad Dyjí

Níže je stažena obecní vyhláška, která stanovuje zákaz táboření, rozdělávání ohně a zákaz parkování (staženo zde z archivu úřední desky obce):
Příloha - mapa:
Raději ještě námi zpracovaná mapa, protože na příloze je vidět, spíš tedy není vidět skoro nic.
Kdo vás může a kdo nemůže pokutovat za bivak a táboření:

- Rozhodně vás nemůže pokutovat ani dávat zákaz rybářská stráž!
- Pokutovat vás může pouze Policie ČR nebo Městská policie (tu obec nemá, může být ovšem určena MP jiného města - upraveno vyhláškou obce).

Názor serveru rybarenimusov.cz:

Obec místo aby se snažila najít řešení, tak udělá zákaz. Proč se neoslovil rybářský svaz a nehledalo se řešení, které bude vyhovovat oběma stranám? Od rybářů se vybírají nemalé peníze a všude se jim vše zakazuje! Jako první se vybudovali všude závory a teď tahle omezení?!

Není nic jednoduššího, než najmout firmu, která se bude starat o pořádek na celém území a rybářský svaz ji bude platit. Vyřešeno! A jsou spokojeni všichni. A na tohle nenajdete žádný zamítavý argument.

Rybaření mušov

Server s obsahem pro rybáře. Mušov je jedním z nejnavštěvovanějších revírů na Jižní moravě. Rybáři vyhledávaná lokalita, kam se sjíždí celá republika a nejen to. Pořádají se zde i světové závody. O trofejní úlovky zde není nouze.

MUŠOVSKO.CZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram