Zápis – TOP zápis – reklama


Zápis zdarma

Chcete-li vložit základní zápis, který je zdarma a jeho součástí je vše bez zveřejnění kontaktních informací a formulář je přeposílán. Pošlete email s informacemi a fotografiemi na adresu info@rybarenimusov.cz, stejně tak, pokud chcete udělat změnu zveřejněných údajů.

 


Placený zápis

Máte-li zájem u vašeho zápisu zobrazit i kontaktní informace včetně odkazu na vaše stránky je možné vybrat z těchto variant:

  • Varianta ZÁKLAD – obsahuje zobrazení kontaktních informací včetně odkazu, přesměrování formuláře přímo na váš email – cena 1.500Kč / rok
  • Varianta REKLAMA – obsahuje to co ZÁKLAD + spuštění reklamy na Google, Seznam, Facebook na 3 vámi vybrané měsíce v hodnotě 3.000 Kč. Reklama bude odkazovat na váš profil, který je umístěný na webu www.rybarenimusov.cz – Cena 5.000 Kč / rok

Objednání placeného zápisu
Pro objednávku nám zašlete vaše fakturační údaje na email info@rybarenimusov.cz. Na základě zaslaných údajů vám bude vystavena faktura. Objednané služby budou po připsání částky na náš účet aktivovány do max. 5 pracovních dnů. Informováni budete emailem.

 


Zobrazení TOP

Pokud chcete zobrazit odkaz na váš profil na hlavní straně, nebo na jiných podstránkách, kde jsou zobrazeny TOP inzerce:

Je nutné mít zaplacenou variantu základ + 1000Kč/měsíčně. Formou kdo dřív přijde, ten dřív bere (kdo dřív zaplatí – počítá se čas připsání peněz na účet). Je možné měsíčně obsadit 4 pozice ubytováním a 4 pozize prodejnami.

 


V případě jakýchkoli dotazů, nejasností, i jiné možnosti zobrazení reklamy nás kontaktujte emailem info@rybarenimusov.cz.